PRZEJDŹ DO INNYCH ARTYKUŁÓW

Nauczycielki i Nauczyciele, Lektorki i Lektorzy, Trenerki i Trenerzy, Edukatorki i Edukatorzy! Wszystkiego najlepszego z okazji naszego dnia! Życzę Wam
Z okazji świąt z młodzieżą i z dorosłymi czytałam o Wielkanocy, był też quiz i krzyżówka. Z najmłodszymi powtórzyłam nazwy
Niedawno zaczęła się kalendarzowa wiosna. Pogoda jest jeszcze różna, w marcu jak w garncu, a i kwiecień też plecień, ale

sklep@langtown-online.eu

Copyright 2021. SKLEP LANGTOWN ONLINE. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Projekt i realizacja: KK MARKETING&DESIGN

kontakt z nami

BĄDŹ Z NAMI W KONTAKCIE

e-mail

+48 667 824 797
w godzinach 09:00 – 17:00 (pon. - piąt.)

HOME

SKLEP

REGULAMIN SKLEPU

KONTAKT

POLITYKA PRYWATNOŚCI

NEWSLETTER

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
WIADOMOŚĆ ZOSTAŁA WYSŁANA!
PROSZĘ WYPEŁNIĆ WSZYSTKIE WYMAGANE POLA!

Nasze produkty charakteryzują się uniwersalnością oraz niepowtarzalną grafiką robioną na zamówienie u ilustratorów z różnych stron świata. Połączenie naszej wiedzy i kreatywności pozwala nam kreować materiały, dzięki którym Wasi uczniowie w sposób naturalny i niewymuszony poszerzą swoją wiedzę oraz wykorzystają ją w praktyce.

Kim jestem? Od czasów już szkoły średniej mam kontakt z nauczaniem innych. Uczyłam, i poprzez praktykę uczyłam się uczyć. Ukończyłam filologię angielską na lubelskim UMCSie i od tamtej pory pracuję jako lektor języka angielskiego. Dużo podróżowałam. Mieszkałam kilka lat w Hiszpanii, gdzie wciąż pracowałam w zawodzie i miałam okazję przyjrzeć się innemu systemowi i podejściu do nauki i uczenia. W tej chwili mieszkam i pracuję w Warszawie. Wierzę we współpracę, nie konkurencję. Uczę w przedszkolu i pracuję dla dużej szkoły językowej, oprócz posiadania własnej, jednoosobowej szkoły, nastawionej na uczenie kameralne. Pracowałam też na półkoloniach językowych z dziećmi i młodzieżą. Uczyłam dorosłych w firmach o różnych profilach i potrzebach językowych. Szkolę lektorów. Jako prelegent wzięłam udział w Konferencji z okazji Dnia Nauczyciela we Wrześni, a także w Konferencji Językowej PASE w Warszawie. Interesuje mnie praktyczne podejście do zajęć, oparte na angażowaniu ucznia. Mam nadzieję, że przy okazji warsztatów poznamy się lepiej, poznam również Wasze doświadczenie.

 

Jako Walky Talkies istnieje już jakiś czas na Facebooku. Strona, którą tam prowadzę, dedykowana jest osobom uczącym się angielskiego; uczącym się u mnie, ale nie tylko – każdego zapraszam do śledzenia. Jeśli masz ochotę - zajrzyj lub poleć innym. Zamieszczam tam wpisy własne, otwarte pytania, ale również (a nawet głównie) linkuję artykuły, żarty, ciekawostki, źródła pomocne w nauce – czyli różne rzeczy, które stymulują kontakt z językiem lub procesem nauki; podrzucam, podpowiadam, zachęcam.

 

Ten blog z kolei to druga strona procesu teaching - learning. Jak już pisałam, powstał z myślą o nauczycielach i lektorach.

 

Czy poniedziałek to dobry dzień na publikacje? Jak zaczynacie tydzień? Macie wtedy siłę, motywację, chęć sięgania po nowe pomysły?

Kim jestem? Poznajmy się!

11 września 2021